• uk
 • ru
Каталог
м. Київ

Клеї для шпалер та склополотна

Під час ремонту можна просто загубитися в морі полотен для обклеювання стін. Склополотно – один з найбільш стильних і сучасних варіантів, але і клей потрібен підходящий. У чому його особливості та як вибрати? Саме час розібратися разом з «Євромета»!

Згладити поверхню, армувати її та підготувати до фарбування допоможе склополотно. Воно стійке до перепадів температури і вологи, не схильне до корозії, дружить із побутовою хімією та має антибактеріальні властивості. А ще воно довговічне, екологічне і може похвалитися великою паропроникністю.

Відповідно, щоб таке покриття працювало на повну потужність, потрібен надійний клей для склополотна. З монтажем упорається навіть новачок, головне – вибрати найпридатніші склошпалери. Клей підібрати буде набагато простіше.

Клей для склополотна: класифікація (види) та ціна

Клей для склополотна: класифікація (види) та ціна

Клей для склошпалер можна знайти двох основних видів:

 • клей для «павутинки» у вигляді порошку: сухий, який потрібно правильно розводити (це клей для склополотна, ціна якого завжди доступніша, але його застосування вимагає вправності й уважності);
 • клей під склополотно, готовий до застосування.

На підсумкову ціну впливатиме не лише вид, а й витрати клею для склополотна на 1 м2 (вказується для кожної моделі продукту). Розрізняється клей для скловатних шпалер і за склеювальною здатністю: існує економічний клей на склополотно, який витрачається мінімально, а є і склополотно-клей, який вимагає більш об'ємного нанесення.

Важливо зазначити, що витрати клею для склополотна не можуть бути розраховані по шпалерному клею: «павутинка» вимагає вдвічі більше суміші. Такі значні витрати клею на склополотно пов'язані з тим, що він має повністю просочити «павутинку».

У Києві ви можете купити клей для склополотна відповідного виду в магазині «Євромета», заздалегідь ознайомившись із широким асортиментом і приємними цінами. А ще – уважно вивчити характеристики продуктів, що сподобались, і обговорити їх із досвідченим консультантом. Ми легко організуємо для вас швидку доставку по всій Україні.

Клей для склошпалер: переваги та недоліки

Як і саме склополотно, клей до нього має цілу низку приємних переваг:

 • легке застосування навіть новачком;
 • однорідна структура готової суміші, яка також не викликає труднощів;
 • екологічний нейтральний матеріал, повністю безпечний для здоров'я і під час монтажу, і після нього;
 • довговічний, роками зберігає первозданний зовнішній вигляд склошпалер без появи неприємних жовтих плям;
 • високостійкий до вологи, грибків і водоростей, тому підходить для будь-яких приміщень;
 • надійний, надовго забезпечує ідеальне зчеплення (адгезію).

Основні два недоліки, які має клей для склошпалер, – ціна і витрати: як уже було сказано, останні завжди більші, ніж для інших видів клею. А відповідно – і вкладення в ремонт стають трохи значнішими. Проте результат – вражаючий.

Найкращий клей для склополотна в Києві ви можете вибрати і розглянути в магазині «Євромета».

Клей для склошпалер: переваги та недоліки

Клей для «павутинки»: вибір

До основних критеріїв вибору клею відносять міцність склеювання і рівень адгезії. Розчин, який ви оберете, має щільно контактувати з основою (стіною або стелею) і повністю просочити скляне волокно.

Щоб спростити вибір, варто зупинитися на готовій суміші для склополотна. Якщо, звичайно, ви ще не вивчили правильне розведення сухого клею. Готовий клей для склополотна є універсальним, має надійну адгезію з різними матеріалами та гарантує прекрасний результат.

Також, вибираючи конкретний продукт, важливо впевнитись у строках придатності суміші. Ближче до кінцевої дати використання клей може втрачати свої властивості й розшаровуватися, також знижаються адгезійні показники. А отже – шпалери не приклеюються як слід.

На чому ще акцентувати увагу при виборі та ознайомленні з характеристиками:

 • На швидкості висихання: вона має бути достатньою, щоб ви встигли використати суміш, але не надто великою, щоб менше втомлюватися під час монтажу.
 • На стійкості до вологи: усі клеї для склошпалер є вологостійкими, але для ванної кімнати на перший план варто поставити саме цю характеристику.
 • На умовах зберігання та способі нанесення: орієнтуйтеся на власні навички та обирайте те, що повністю вам підійде.

Де купити клей під склополотно?

Купити клей для склошпалер краще там, де ви знайдете його широкий асортимент із докладними характеристиками та відгуками, а також отримаєте детальну професійну консультацію. В магазині «Євромета» ви зможете знайти саме той клей, який правильно слугуватиме вам довгі роки, а оперативна доставка по Києву і всій Україні допоможе завершити ремонт вчасно.