• uk
 • ru
Каталог
м. Київ

Полімерцементна гідроізоляція

Урятувати чудовий ремонт у ванній кімнаті від вічної вологи, зберегтикрасу кухні та забезпечити довговічність фундаменту будинку допоможе гарна гідроізоляція. Все про використання та про те, який тип гідроізоляційної суміші обрати, – у нашій статті.

Гідроізоляція в Києві важлива так само, як і в бунгало біля океану. Вся справа у вологості, здатній у найкоротший строкзістарити результати будь-якого ремонту ізнищитибудь-яку красу. Ось чому купити гідроізоляційну суміш при плануванні ремонту йбудівництва – одна з найрозумніших ідей, які у вас можуть виникнути.

Навіщо використовується гідроізоляція?

Отже, найголовніший ворог будівництва – це висока вологість. Саме вона здатна досить швидко зруйнувати все рукотворне та дизайнерське (а з урахуванням того, скільки краси зводиться останнім часом у Києві, купити гідроізоляцію вчасно просто необхідно). Найгостріше проблема вологості відчуваєтьсятам, де вплив води та різних хімічних речовин майже постійний:

 • у кухнях;
 • у ванних кімнатах;
 • у басейнах;
 • у колодязях;
 • у колекторах істяжках назалізобетонних перекриттях.

І тут, і в менш складних випадках рятує гідроізоляція, адже вона:

 • захищає фундамент, стіни та інші елементи споруд від води;
 • продовжує життя ремонтів іцілих будівель.

Якщо врахувати, наскільки актуальні за будь-якого виду робіт сухі гідроізоляційні суміші, ціна їх окупається довговічністю результатів будівництва та ремонту, а головне – вашими спокоєм та впевненістю. Тим більше, вартість гідроізоляції від відомих торговельних марок є дуже доступною: доведено Eurometa.

Види гідроізоляції

Сухі гідроізоляційні суміші складаються з цементу, полімеру, емульсії та технологічних добавок. Розведена суха гідроізоляція нагадує штукатурку, і її по-справжньому зручно наносити на стіни. Висохла гідроізоляція роками зберігає свої властивості, а ще вдало поєднується з різноманітними будівельними матеріалами, не заважаючи їх нанесенню поверх гідроізоляційної суміші.

Важливо й те, що сучасні гідроізоляційнібудівельні суміші повністю безпечні для житлових приміщень і не виділяють ніяких небезпечних речовин.

Гідроізоляційні будівельні сумішірізнятьсяза принципами дії:

 • проникаюча суміш заповнює порожнини в оброблюваній основі та знижує вбирання вологи;
 • бронювальнасухагідроізоляціяє доступною за ціною, вкриває поверхні та не дає їм взаємодіяти з вологою.

Гідроізоляційні сухі суміші бувають цементними та полімерними, емульсійними йна основі мастики. У кожної з них є свої сфери застосування.

Застосування гідроізоляції різних видів

Цементна гідроізоляційна суміш найчастіше використовується всередині приміщень. Така суха суміш для гідроізоляції за ціною є максимально доступною, і її часто купують оптом.

Купити суміш для гідроізоляції на полімерній основі варто для захисту екстер'єру споруд. Деякі суміші підходять для підлоги і вирізняються гарною еластичністю, тож використовуються і за прямим призначенням, і водночас як клей для плитки.

Емульсійна будівельна гідроізоляція виготовляється з латексних речовин іспеціальних акрилових смол. На виході виходять герметики з прекрасною еластичністю та щільною консистенцією. Така гідроізоляція використовується для ущільнення стиків сантехніки, швів імісць прилягання оздоблювальних матеріалів.

Ціна на гідроізоляцію на основі мастики трохи вища, адже вона має помітну перевагу. Мастика створює рівну, міцну плівку на поверхні, що обробляється. Її застосовують для обробки дахів іфундаменту в цегляних та бетонних спорудах.

Застосування гідроізоляції різних видів

Вибір гідроізоляції: основні критерії

Головне, на що варто звертати увагу при купівлі гідроізоляції, – це:

 • безпечність складу;
 • економічність використання;
 • рівень складності роботи з конкретним продуктом;
 • екологічність;
 • співвідношення якості йціни сухої гідроізоляції.

Купити гідроізоляцію за гарною ціною ви можете вEurometa.

Купити онлайн чи офлайн?

Щоб купити гідроізоляційні суміші, необов'язково присвячувати півдня екскурсіям спеціалізованими магазинами. Широкий асортимент зручнорозглядати в інтернет-магазині, при цьому прочитати детальний опис та оцінити варіанти за всіма критеріями можна, не виходячи з дому чи офісу. А також –порівняти ціни: гідроізоляція за ціною в Києві не відрізняється від тієї, що продається в локальних магазинах в Україні.

А ось у сертифікованості продукції та надійності постачальників можна переконатися тільки з Eurometa. Замовляйте гідроізоляцію вКиєвііз самовивезенням зі складу або швидкою адресною доставкою, щоб убезпечити від вологи свій свіжий ремонт чиновий будинок на щасливі довгі роки.