• uk
 • ru
Каталог
м. Київ

Фарби інтер'єрні

Новий колір стін – як нова сторінка життя в улюбленому будинку. А якщо будинок щойно придбано і в ньому хочеться все облаштувати на власний смак, вибір інтер'єрної фарби принесе додаткове задоволення. Що важливо про неї знати і як вибрати правильно?

У сучасному оформленні інтер'єру шпалери не те щоб ідуть у минуле, але дедалі частіше поступаються простим у нанесенні, різноманітним та унікальним інтер'єрним фарбам. Тепер вибрати кілька зразків і нанести мазки на стіну, як у найкращих голлівудських сімейних фільмах, можете саме ви.

Що таке інтерʹєрна фарба

Швидке, привабливе та оригінальне оформлення для вашого житла – це, звичайно, фарба інтер'єрна. Саме за допомогою неї так легко обновити квартиру, освіжити окрему кімнату, зонувати простір офісу. А головне – ремонт полягатиме саме у фарбуванні стін: жодних додаткових витрат часу та коштів не потрібно. Яскравий колір збережеться на довгі роки, а можливість мити стіни, на які нанесено інтер'єрну фарбу, дозволяє підтримувати чистоту і чудовий вигляд приміщення.

Де використовується інтер'єрна фарба для стін

Завдяки стійкості й надійності як покриття інтер'єрні фарби купити вирішують і господарі квартири в новобудові, і власники бізнесу в Києві. Розмаїття відтінків робить оздоблювальний матеріал ідеальним рішенням для багатьох завдань:

 • створити унікальний робочий простір в офісі чи промисловому приміщенні;
 • пофарбувати стіни дитячої чи спальні;
 • зонувати однокімнатну квартиру чи затишний ресторан;
 • використати вологостійку фарбу для покриття стін у кухні, ванні та навіть спа-центрі;
 • купити інтер'єрну фарбу білого кольору, щоб нанести її замість побілки не на стіни, а на стелю.

Купити інтер'єрні фарби від найкращих брендів ви можете просто зараз в інтернет-магазині «Євромета» після детальної консультації та зі зручною доставкою по всій Україні.

Де використовується інтер'єрна фарба для стін

Види, об'єми та палітра інтер'єрних фарб

Інтер'єрна фарба для стін реалізується у зручних відерцях на 2–3, 4–5 і 9–10 л. Вартість за літр фарби виявляється прийнятною навіть при виборі найбільш популярних брендів за рахунок того, що вона не потребує додаткових вкладень і купівлі супутніх матеріалів (клею, лаку тощо). А ще інтер'єрну фарбу купити можна як інвестицію у стабільний і привабливий ремонт, який не потребуватиме значних вкладень часу.

Палітра інтер'єрних фарб відрізняється різноманітністю: сьогодні існує понад 20 000 відтінків. Один із трендових варіантів – фарба інтер'єрна матова, що з'явилась як альтернатива звичному глянцю. Популярне також напівглянсове покриття, яке прикрашає стіни, але залишається тлом і не акцентує увагу на собі.

Фарби інтер'єрні купити можна, не тільки з урахуванням відтінку і рівня блиску. Магазин інтер'єрних фарб може запропонувати різні суміші:

 • Акрилова – найбільш популярна фарба інтер'єрна. Ціна її радує не менше, ніж ефект, адже цей оздоблювальний матеріал зберігає первинний зовнішній вигляд протягом 5–8 років, стійко витримує вологу і миття. Крім гладеньких структурних матеріалів можна знайти таке диво оздоблення, як фарба фактурна інтер'єрна. Густіша консистенція досягається за рахунок спеціального акрилового компонента, який відповідає за рельєфність та індивідуальний результат нанесення.
 • Латексна – ще більш стійка, тому пофарбовані стіни навіть можна очищати з миючими засобами. Купити інтер'єрну фарбу для стін цього виду варто і тим, хто хоче пофарбувати шпалери: її можна наносити тонким шаром.
 • Силіконова – підходить для вологих приміщень, не реагує на перепади та значне підвищення температури.
 • Олійні та алкідні фарби – застарілі варіанти з різким запахом, повільним висиханням, досить високою токсичністю та результатом, який недовго радує. Кожна з них – це справді недорога фарба, але розраховувати на естетичний ефект із ними не доводиться.

Як купити інтер'єрну фарбу, знаючи переваги та недоліки

Кожний вид фарби має власні плюси та мінуси. І хоча переваг відчутно більше, про недоліки також варто говорити:

 • Вирішивши купити інтер'єрну фарбу, важливо розуміти, що акрилова виявиться найдорожчою.
 • На стінах, пофарбованих матовою фарбою, більш помітні пил і пошкодження (тріщини).
 • Глянсова фарба яскравого кольору може перемкнути на себе увагу з інтер'єру, тому важливо правильно підбирати відтінок такого оздоблювального матеріалу.

Про переваги можна сказати більше:

 • визначившись із основою та особливостями приміщення, легко вибрати вид фарби, який відповідатиме всім вашим запитам;
 • є величезна різноманітність кольорів і навіть різні текстури;
 • існує можливість експериментувати і створювати індивідуальний фон для вашого інтер'єру за рахунок фігурних валиків чи використання шпалер під фарбу;
 • вологостійка фарба підійде для кухні та ванної кімнати, зберігаючи їх чудовий зовнішній вигляд роками, тому немає потреби у важкому кахлі;
 • зазвичай вони швидко висихають;
 • ними можна фарбувати не тільки стіни, а й стелі.

Чи варто зволікати, якщо можна зайти в інтернет-магазин інтер'єрних фарб і відразу вибрати кілька відтінків, найбільш близьких до вашого уявлення про прекрасне, і продовжувати оновлення житла вже на практиці?

Як купити інтер'єрну фарбу, знаючи переваги та недоліки

Нанесення фарби

Наноситься інтер'єрна фарба звичайним або фігурним валиком на прошпакльовану поверхню. Використовуються для цього звичайні та фігурні валики, а також фігурні трафарети. Латексну фарбу можна нанести тонким шаром на шпалери та оновити інтер'єр максимально простим способом. Акценти й зонування створюють за допомогою контрастних та яскравих відтінків.
Інтер'єрна фарба в Києві стає дедалі більш популярним вибором. Поспішіть і ви підібрати свій ідеальний відтінок в інтернет-магазині "Євромета".