• uk
  • ru
Каталог
м. Київ

Суміші для стяжки

Ідеально рівна підлога підтримує гармонію в будинку. Чи можна вирівняти поверхню лише за допомогою класного покриття для підлоги? Навряд чи, тут потрібна хороша стяжка для підлоги. Про те, якими вони бувають і що варто вибрати саме вам, – у статті.

Вибирати покриття для підлог у новій квартирі дуже приємно, але для початку слід визначитись із стяжкою.

Стяжка підлоги – це спеціальний будівельний розчин. Його укладають для остаточного вирівнювання поверхні перед монтажем покриття для підлоги. Це основа оздоблення, від якої значно залежить те, чи буде якісною підлога всі наступні роки. Що потрібно знати, щоб купити стяжку для підлоги та не помилитися?

Стяжка: переваги

Стяжка: переваги

Стяжка підлоги спочатку може здатися додатковою витратою при ремонті, але саме вона допоможе ідеально вирівняти підлогу. Наприклад, у будівлі з блокових або залізобетонних конструкцій цементна стяжка є незамінною, адже в таких будинках поверхні мають виразні та відчутні нерівності.

Якими ще перевагами може похвалитися заливка підлоги:

  • значне покращення тепло-, гідро- та звукоізоляції, що є немаловажним для домашнього комфорту і дружби із сусідами;
  • надійне покриття комунікацій, прокладених на підлозі;
  • якісне вирівнювання чи створення правильного кута нахилу вашої поверхні.

Стяжку для підлоги в Києві найпростіше і найприємніше купувати в магазині «Євромета». Зазирнувши до нашого великого каталогу, ви не тільки підберете найкраще рішення, а й отримаєте детальну консультацію щодо вибору. А ще – зможете замовити стяжку підлоги із зручною доставкою по всій Україні.

Стяжка підлоги: види та ціни

Будівельна суміш для стяжки підлоги може відрізнятися:

  • способами адгезії з поверхнею: звичайна заливка для підлоги, яка зчеплена з основою, «плаваюча» та яка монтується на розділовий шар;
  • варіантами укладання: одно- та багатошарові будівельні суміші для стяжки підлоги;
  • складом: це може бути мокра, комбінована або суха стяжка, і одна з них підійде вам оптимально.

Мокрі та сухі будівельні суміші для стяжки підлоги

Суха суміш для стяжки підлоги чудово вирівнює підлогу з відчутними перепадами висот і підходить навіть для приміщень, у яких додаткове навантаження за вагою є небажаним. Сухі суміші для стяжки підлоги не потребують часу на застигання і настільки прості в укладанні, що з ними впорається навіть новачок. Купити суху стяжку підлоги можна як універсальний варіант, що не вимагає ані спеціального приладдя, ані значних фахових навичок.

Мокра заливка стяжки підлоги з розчину бетону, гіпсу або цементу залишається найпопулярнішим методом. Така суміш для стяжки підлоги добре підходить для вирівнювання чорнового ремонту в новобудові. Після висихання її вага становить 100–120 кг на квадратний метр підлоги, тому варто враховувати значне навантаження на конструкції. При цьому важливою є професійна заливка стяжки підлоги: ціна укладання підлог складатиметься з вартості стяжки, робіт і фінального покриття. Мокра стяжка для підлоги є максимально довговічною і при кваліфікованому виконанні забезпечить ідеально рівне покриття на десятиліття.

Комбінована, або напівсуха, стяжка поєднує принципи укладання мокрої та сухої. Тут на перший план виходять питання високого навантаження в конкретній будівлі, майбутні функції конкретної кімнати, а також ваш бюджет на ремонт: купити суху суміш для стяжки підлоги виявляється дешевше, ніж розчин.

Самовирівнювальна суміш для стяжки за ціною набагато перевищує вартість сухої стяжки підлоги. Іноді її кладуть поверх мокрої стяжки, щоб досягти гладкості поверхні. Купити заливку для підлоги цього типу варто і заради того, щоб побачити, як вона розтікається, заповнюючи найдрібніші заглиблення.

Мокра чи суха стяжка? Як обрати?

Щоб успішно купити розчин для стяжки підлоги, потрібно заздалегідь прорахувати вагу матеріалу з урахуванням усіх шарів і маси майбутнього покриття. Також важливо врахувати тип конструкції будинку: наприклад, перекриття дерев'яної будівлі не витримують великого навантаження (і тут стане в нагоді суха стяжка для підлоги), а квартира в новобудові вимагатиме для гладенького вирівнювання не одного, а кількох шарів стяжки.

Суха суміш для стяжки підлоги, ціна якої порадує кожного, хто планує ремонт, – це бюджетний метод вирівнювання підлоги перед укладанням «фінішу». Замовити суху стяжку варто і тим, хто хоче спробувати себе в ремонті, а головне – зробити його бюджетним і досить простим у виконанні. Вартість сухої суміші для стяжки підлоги є невисокою, а без звернення до фахівців можна заощадити на ремонті.

Мокра заливка підлоги, ціна якої є вищою, ніж ціна сухої стяжки підлоги, гарантує довговічний результат, але не підійде для легких конструкцій із дерева або з неглибоким фундаментом. Як уже було сказано, мокра цементна стяжка має занадто велику вагу.

Заливка підлоги: де купити?

Заливка підлоги: де купити?

Суха стяжка для підлоги – оптимальний варіант, який ви з легкістю виберете в магазині «Євромета». Ви можете забрати замовлення самовивозом зі складу, оформити доставку по Києву день у день або в найкоротші строки отримати її в найзручнішому відділенні однієї з транспортних компаній у будь-якій точці України. І нехай ваші ідеально рівні підлоги приводять все в рівновагу!