• uk
  • ru
Каталог
м. Київ

Клеї для гіпсокартону

Ремонт може бути легким і приємним, якщо ви вирішили скористатись елементами з гіпсокартону. Щоб вони лягали міцно та рівно, а виглядали максимально естетично, знадобиться якісний клей. Яким він може бути і який підійде саме вам?

Скажемо по секрету: клей для гіпсокартону скріплює не лише гіпсокартон. Він використовується і для мінеральних утеплювачів, і для пазогребневих плит, і для інших матеріалів. Клей для ГКЛ чудово лягає і на гіпсове ліплення, і на декоративну плитку під деревину. Проте важливою є основа: клей по гіпсокартону надійно прикріплюється тільки до бетону, газобетону та цегли і не підходить для інших поверхонь.

Клейова суміш для гіпсокартону: переваги та ціни

Суміш для клеєння гіпсокартону може похвалитися цілою низкою переваг:

  • простота застосування навіть для новачків;
  • відсутність попередньої підготовки, а отже, стіни не доведеться вирівнювати до ідеального стану;
  • економічність за рахунок купівлі лише суміші, без кріплень і профілів;
  • швидкість монтажу та швидке висихання (за годину-півтори!).

Ось такий універсальний клей для гіпсокартону купити в Києві ви можете в магазині «Євромета» з оперативною доставкою по всій Україні.

Клей для гіпсокартону: види та ціни

Клей для гіпсокартону випускається кількох видів:

  • Поліуретанова клейова суміш для гіпсокартону прекрасно фіксує листи і заповнює шви. Її можна використовувати для стель, монтажу елементів з гіпсу та кераміки. Перевага суміші полягає в тому, що вона реалізується в балонах, тому з моменту купівлі готова до застосування. Економні витрати забезпечуються за рахунок спеціального пістолета, яким клей під гіпсокартон розподіляється по поверхні. У складі присутні рідкі волокна пінополістиролу, які покращують термоізоляцію та звукоізолюють стіни. Крім того, ціна клею для гіпсокартону дуже демократична.
  • Гіпсовий клей на гіпсокартон дуже пластичний і міцний, підходить для пінопластових та гіпсокартонних панелей. Він не усаджується після застигання, не боїться води і перешкоджає появі плісняви, тож добре вписується в атмосферу ванної кімнати. Це клей на гіпсокартон, ціна якого завжди трохи вища, ніж решти.
  • Гіпсокартон успішно кріпиться на силіконовий клей, який схожий за характеристиками на поліуретановий, але відрізняється за консистенцією. Його зручно застосовувати для обробки стиків або кутів, а також для заповнення щілин. Шпалери на аркуші гіпсокартону клеять саме герметиком. Він підходить також для пластикових панелей, дощок та інших легких матеріалів.
  • Рідкі цвяхи бувають водо- та органорозчинні (нестійкі до вологи, але екологічні) та універсальні. Це клей для ГКЛ, ціна якого може відрізнятися залежно від параметрів конкретної моделі.
  • Монтажна піна – герметик з пінополіуретану у вигляді аерозолю. Вимагає додаткового закладення після висихання. Перевага, яку має цей клей для гіпсокартону, – ціна.
Клей по гіпсокартону: як вибрати і який купити

Клей по гіпсокартону: як вибрати і який купити

Суміш для приклеювання гіпсокартону варто вибирати усвідомлено, навіть якщо ви повністю довіряєте підрядникам чи готові самостійно переробляти ремонт.

Важливо зупинитися на надійному та перевіреному бренді, відгуки на який легко знайти онлайн. А ще – уважно вивчити характеристики конкретного продукту: так ви забезпечите ідеальне зчеплення основи – поверхні – з гіпсокартонними листами.

Вартість важлива, але основне – комфорт використання та довговічність результату. Тим більше що клей для гіпсокартону купити в будь-якому випадку простіше та дешевше, ніж багато інших матеріалів для ремонту. Коли монтується гіпсокартон на клей, потрібно врахувати, що гіпсокартон має бути добротним: надійним та естетичним.

Де купити клей для гіпсокартону?

Необов'язково їхати до Києва, щоб купити клей для гіпсокартону, достатньо розглянути весь широкий каталог магазину «Євромета» і отримати детальну консультацію щодо всіх продуктів, які вас зацікавили. Зробіть свій вибір онлайн, і наші фахівці зв'яжуться з вами. Клей для гіпсокартону в Києві можна забрати самовивозом зі складу або замовити з доставкою в той самий день. По Україні ми оперативно відправляємо кожну одиницю товару з будь-якою зручною для вас транспортною компанією.