• uk
 • ru
Каталог
м. Київ

Клеї для плитки

Плитка має бути і естетичною, і міцно прикріпленою до поверхні: це питання безпеки на роки. Щоб забезпечити чудові результати ремонту, озбройтеся порадами магазину «Євромета» і оберіть той клей для плитки, який по-справжньому склеїть увесь інтер'єр.

Ремонт і будівництво майже неможливо уявити без плитки. Це і облицювання, і декор, і важливий елемент інтер'єру та екстер'єру. Монтаж кахлю може здійснити навіть новачок, якщо підбере відповідний плитковий клей. Саме від нього залежать тривалість експлуатації покриття і безпека у приміщенні. Адже плитка – досить масивний матеріал, і хочеться мати впевненість не лише в її естетичності, а й у надійності її кріплення: на роки і десятиліття.

Купити клей для плитки в Києві ви можете в магазині «Євромета» з доставкою по Києву та всій Україні.

Плитковий клей: класифікація та характеристики

Клей для плитки: види

Клей для плитки випускається у вигляді сухих сумішей чи пасти у відрі. Сухий порошок на основі цементу чи гіпсу розводиться водою, а мастика – це однорідна маса, вже готова до використання. Для великої плитки, а також гіпсокартону та фанери фахівці радять купити клейову суміш для плитки саме цього виду.

Плитковий клей: класифікація та характеристики

Клейова суміш для плитки різних видів відрізняється за складом:

 • Сухий клей для плитки на цементній основі – найпоширеніший варіант. Завдяки хорошій еластичності суха суміш підходить і для плитки, і для інших робіт, тож це справді універсальний плитковий клей. Щоправда, у нього є й мінус: швидке висихання, через що можна не встигнути виправити допущені помилки. Якщо кваліфікація майстра поки що недостатня, варто обирати універсальний клей для плитки із пластифікатором, який забезпечить розчину повільніше затвердіння. Доступна ціна за мішок – ще одна перевага цієї суміші.
 • Однокомпонентний будівельний клей для плитки висихає повільно та забезпечує наявність часу для усунення можливих дефектів. Такий будівельний клей для плитки експерти рекомендують використовувати для облицювання стінок, а не для підлоги.
 • Двокомпонентний клей під плитку – епоксидний, чи поліуретановий. Він упаковується у дві окремі ємності, перед початком роботи порошки потрібно з'єднати. Хімічна реакція забезпечує високу еластичність клею. Купити плитковий клей цього типу варто для покриття підлоги, для приміщень із підвищеною вологістю і для затирання плитки. Єдиний недолік – вища вартість клею для плитки.
 • Еластичний клейовий розчин для плитки має також цементну основу, але значно збагачений сучасними пластифікаторами. Такі клейові суміші для плитки використовуються для облицювання проблемних місць. Цей клей для укладання плитки не боїться деформації. Важливо звернути увагу на пружність зчеплення: без цього плитка не зафіксується на гіпсокартоні та бетоні, а також на зношених поверхнях. Ось чому фахівці рекомендують обирати цей клей у комбінації з дорогим та великогабаритним кахлем. Недолік – ціна за 1 кг такої суміші вища, ніж вартість плиткового клею інших видів.
Купити клеї для плитки: вибір і ціна

Купити клеї для плитки: вибір і ціна

Ціна на клей для плитки відрізняється залежно від характеристик конкретного клею, а також від його виробника. Звичайно, краще зупинятися на популярних і перевірених брендах, щоб мати можливість максимально поринути в характеристики:

 • за допомогою інструкції до виробу;
 • завдяки фаховій консультації;
 • за допомогою онлайн-відгуків майстрів, які встигли випробувати клеї для плитки в роботі.
 • І все ж бренд і ціна плиткового клею – це ще не все. Варто уважно вивчити характеристики клею, який ви збираєтесь обрати:
 • адгезію – тобто клейову здатність;
 • пластичність – не залежить від густоти розчину: чим вищим є показник, указаний на упаковці, тим довше маса застигає, дозволяючи виправляти помилки;
 • робочу температуру – визначає, у яку погоду можна застосовувати клей;
 • умови застосування – для зовнішніх чи внутрішніх робіт;
 • витрати – норму споживання на 1 м2;
 • строк придатності – для перевірки сполучних якостей клею.

Враховуючи всі фактори, ви зможете знайти не універсальний, а підходящий клей безпосередньо для вас.

Де купити клей для плитки?

Щоб упевнено та із задоволенням купити клей для плитки, який порадує вас простотою застосування та довговічним результатом, звертайтеся в магазин «Євромета». Вам точно знадобляться розгорнута консультація та швидка доставка по Києву та Україні, за рахунок чого ремонт вийде завершити точно в строк.

Часто задаваємі питання

Скільки коштують клії для плитки?