• uk
 • ru
Каталог
м. Київ

Профіль для підвісної стелі

Кожній підвісній стелі потрібний якісний профіль, правильного вигляду та від перевіреного виробника. Визначити, який потрібен саме вам, розібратися з особливостями каркасів для підвісних стель та їх покупкою допоможе інтернет-магазин «Євромета».

Підвісні стелі не втрачають популярності вже друге десятиліття, тому варто познайомитися з можливостями монтажу та особливостями конструкції ще до початку ремонту. Щоб вирішити, чи підходить такий варіант саме вам, важливо знати, що основа, на яку кріпитиметься ваша підвісна стеля, – це профіль.

Що таке профіль для підвісних стель?

Що таке профіль для підвісних стель?

Профіль для підвісної стелі – це обов'язковий елемент кріплення для стельової модульної конструкції. Виготовлений з якісних сплавів, профіль для підвісних стель не потребує додаткової обробки або фарбування, він пожежобезпечний і не схильний до корозії. А зручна форма з безліччю отворів забезпечує оперативний монтаж підвісних стель.

Де використовується профіль для стель?

Профіль підвісної стелі – ідеальне рішення і для житлового, і для комерційного приміщення. Завдяки швидкості монтажу та зручному безперебійному доступу до комунікацій, захованих під стелею, можна досягти чудового естетичного ефекту в найкоротші строки.

Профіль для підвісної стелі – це безпечний та екологічний варіант для школи і дитячої спальні, кафе та магазину, офісного приміщення й сучасного готелю. Купити профіль для підвісної стелі можна просто зараз із детальною консультацією, оптом і вроздріб, із доставкою по Києву та Україні в інтернет-магазині «Євромета.»

Профіль для підвісних стель: переваги та недоліки

Профіль до підвісної стелі має цілий ряд переваг:

 • простий і швидкий монтаж;
 • легкість, невелика вага конструкції;
 • пожежна безпека;
 • стійкість до грибків навіть при експлуатації у вологих приміщеннях;
 • доступна вартість.

До недоліків можна віднести те, що підвісні стелі в цілому зменшують висоту приміщення. Можливо, ціна також може здатися вищою порівняно з іншими варіантами облаштування стелі, але в результаті функціональність та естетика простоти перемагають. Головне – обрати надійного виробника. Так, ціна профілю для підвісної стелі «Армстронг» виявиться трохи вищою, але ви будете впевнені в якості кожного елементу конструкції і в технологічних особливостях каркасу в цілому.

Профіль для підвісної стелі: розміри та види

Основний вигляд – це Т-профіль для підвісної стелі з шириною 15 чи 24 мм. Один із найпопулярніших – французький профіль для підвісної стелі «Армстронг». Він зарекомендував себе міцністю, довговічною службою та зручністю монтажу.

Профіль для підвісної стелі має направляючі елементи різних видів:

 • несучі (основні) – 3,6 м завдовжки;
 • поперечні – 1,2 чи 0,6 м завдовжки;
 • пристінні (кутові).

Можна також купити профіль для підвісної стелі інших видів:

 • стійковий – С-подібний, для вертикальних частин каркасів із гіпсокартону;
 • направляючий профіль для підвісної стелі – П-подібний, установлюється в парі зі стійковим;
 • стельовий – С-подібний, спеціально для підвісних конструкцій;
 • арочний – для складних криволінійних конструкцій, може бути металевим чи пластиковим.
Монтаж профілю для підвісної стелі

Монтаж профілю для підвісної стелі

Профіль до підвісної стелі кріпиться за допомогою підвісів або напряму до вашої сталі. Підвіси трохи зменшують висоту приміщення, зате допомагають повторити контури початкової поверхні та створити простір для прокладання проводів і об'ємних комунікацій, аж до вентиляції та труб. Завдяки ж тому, що панелі не закріплюють, а укладають у профіль підвісної стелі, доступ до цих комунікацій і міжпанельного простору можливий у будь-який час.

Найпопулярніші конструкції підвісних стель – ґратчасті й касетні. Профілі для них створюють на поверхні ряд комірок, до яких кріпляться касети, плити або панелі.

При підвищеній жорсткості стін деталей профіль для підвісних стель може витримувати великі навантаження.

Ось чому важливо обрати профіль підвісної стелі від надійного виробника. В магазині «Євромета» ви знайдете тільки такі рішення, а ще зможете отримати детальну консультацію перед покупкою, оперативну адресну доставку по Києву та доставку зі зручною транспортною компанією – по всій Україні. Вибирайте свідомо, вибирайте у нас!