• uk
  • ru
Каталог
м. Київ

Суміші для кладки

Щоб створити щось надійне, довговічне та грандіозне, орієнтуватися варто не лише на розкішний матеріал, а й на те, що його зв'яже. Склад мурування – основа стабільності вашого нового дому, каміна або печі. Чи не час дізнатися про нього більше?

Зведення стін – це створення власної фортеці. Якою б якісною не була цегла, за надійність значною мірою відповідає і мурувальна суміш. Крім того, деякі суміші для мурування можна укладати своїми руками, щоб відчути справжній зв'язок із власним домом.

Мурувальна суміш: функції

Мурувальні суміші – це та сполучна ланка у ваших стінах, від якої залежать надійність і якість мурування. Правильно підібрана мурувальна суміш має кілька важливих функцій:

  • подовжує строк служби всієї будівлі;
  • допомагає зберігати правильний мікроклімат у приміщенні, захищає від вологи;
  • бере участь у теплоізоляції, що особливо важливо в холодну пору року.

Купити мурувальні суміші, які дозволять вам звести найтепліші стіни, затишні каміни й довговічні печі, ви можете просто зараз у магазині «Євромета», а також швидко отримати їх за рахунок оперативної доставки по всій Україні.

Мурувальний розчин: види та ціни

Мурувальний розчин: види та ціни

Суміш для мурування можна купити, виходячи з очікуваних функцій, а також орієнтуючись на склад розчину мурування:

  • Сухий мурувальний розчин, основним компонентом якого є цемент, або портландцемент, – це найтвердіший за структурою і найміцніший мурувальний розчин. Така суха суміш для мурування використовується в тандемі з усіма видами цегли. Купити мурувальну суміш цього виду однозначно варто, якщо ви обрали силікатну або керамічну цеглу. Склад мурувальної суміші дозволяє використовувати її для зведення колодязів і підвальних приміщень завдяки її високим вологостійким якостям.
  • Вогнетривка суха мурувальна суміш використовується для укладання шамотного каменю при зведенні камінів і печей, а також для облаштування димоходів. Такий розчин на мурування має у складі значну кількість компонентів футерівки та вогнетривких наповнювачів, на які не впливають значні перепади температур і жар.
  • Гіпсові сухі мурувальні суміші мають у складі великий відсоток будівельного гіпсу. Це мурувальні суміші, ціна яких дуже доступна, а використання – специфічне. Цей розчин для мурування використовується тільки для створення тонких шарів до 3 мм (наприклад, для пазогребневих плит). Тендітна структура впливає і на вартість, і на широту застосування цих сумішей.

Суміш для мурування: як вибрати?

Швидше за все, ви вже змогли пов'язати види сумішей зі сферами їх застосування, тому залишається орієнтуватися на марки та конкретні моделі продуктів. Щоб дізнатися більше про них, проконсультуйтесь у магазині, де збираєтеся замовити товар, і зберіть максимум інформації про реальне їх застосування з онлайн-відгуків.

Наступний важливий аспект, за яким ви обиратимете розчин для кладки (мурування), – ціна. Навряд чи варто гнатися за дуже низькими цінами в магазині на будівельному ринку: цілком можливо, що ви стикнетеся з неналежною якістю або навіть із підробкою. Варіанти із завищеними цінами теж далеко не завжди є актуальними. Ось чому так важливо зупинятися на надійному продавці та широкому асортименті.

Де купити розчин для мурування?

Де купити розчин для мурування?

Зазирніть у каталог магазину «Євромета». Тут обов'язково знайдеться кладкова суміш, ціна, властивості й бренд якої порадують вас майже так само, як результат від її застосування. В Києві ви можете своє замовлення або забрати самовивозом, або отримати в той самий день, обравши доставку кур'єром. Ми оперативно відправляємо обраний вами товар по всій Україні з будь-якою зручною для вас транспортною компанією, щоб ви змогли розпочати ремонт, не втративши запалу. І не забудьте зробити запит на детальну консультацію: без неї ніяк!