• uk
  • ru
Каталог
Загрузка...

Лаки

Без лаку повноцінний ремонт неможливий: саме від нього часто залежить довговічність отриманого результату. Важливо і те, яку естетичну нотку він надає кожному обробленому виробу. Сьогодні дізнаємося більше про те, якими бувають будівельні лаки.

Щоб захистити поверхні від вологи, сонячних променів і механічних пошкоджень, без сучасного лаку не обійтися. Також лак здатний підкреслити витонченість і фактуру різних матеріалів, надаючи їм ще більш стильного та привабливого вигляду. Чи не це шукає кожен із нас при ремонті?

Що таке будівельний лак і де він використовується

Будівельний лак – матеріал, завжди актуальний і затребуваний у ремонті та будівництві. Використовується інтер'єрний лак для різних поверхонь:

  • покриття підлоги;
  • захисту поверхонь із дерева та металу всередині та поза приміщеннями;
  • надання привабливого глянсового блиску та продовження строку служби дерев'яних меблів.

Нанесений матеріал утворює найтоншу плівку, стійку до зовнішніх впливів. Вона ж захищає вироби від пошкоджень. Лак будівельний буває як прозорим, так і з різними кольоровими пігментами. Кольорові будівельні лаки часто використовуються в оформленні інтер'єру.

Купити лак будівельний у Києві та з доставкою по всій Україні ви можете просто зараз у спеціалізованому інтернет-магазині «Євромета».

Що таке будівельний лак і де він використовується

Види будівельних лаків

Залежно від матеріалу, який ви збираєтеся обробляти, можна замовити лак, який оптимально підходить для ваших робіт:

  • Олійний (поліуретановий) – містить смоли та мінеральні олії, забезпечує покриття підвищеної твердості. Купити будівельний лак цього виду слід для інтер'єрних робіт, а також для реставрації. Часто саме його обирають для підлог.
  • Алкідний – на основі смол і розчинників органічного походження. Цей лак купити варто заради його прозорості, прекрасних показників міцності й довговічного результату. Алкідні лаки підходять і для зовнішніх, і для інтер'єрних робіт завдяки стійкості до вологи.
  • Нітроцелюлозний – швидковисихаючий і прозорий. Цей лак у Києві купують для меблів та інших виробів із дерева.
  • Епоксидний – використовується в тандемі із затверджувачем і призначений для склеювання поверхонь. Також за допомогою нього готується шпаклювальний матеріал. Купити лак цього типу рекомендується, якщо ви хочете захистити вироби не тільки від вологи, а й від пошкодження лугом.
  • Бітумний – чорний лак, ціна якого значно нижча за його функціональність. При висиханні він утворює чорну плівку, яка є стійкою до вологи та навіть до агресивних хімічних речовин. Купити лак у Києві часто приймають рішення при виконанні зовнішніх робіт, для покриття бетону, цегли, металу і дерева.
  • Інтер'єрний акриловий лак – один з найголовніших лакофарбових виробів. Лак інтер'єрний універсальний, за його допомогою можна обробляти стіни, підлоги, меблі, рами вікон, двері, бетон і навіть іграшки. Фініш може бути матовим, напівматовим чи глянсовим. Головна перевага, яку мають лаки будівельні даного виду, – нетоксичність.

Переваги та недоліки будівельних лаків

Щоб зрозуміти, від чого залежать вартість лаку, його переваги та недоліки, важливо виокремити основні групи матеріалів:

  • Лак для просочення проникає в поверхню для глибокого та надійного фарбування. Для цього краще обирати алкідні та акрилові лаки: вони швидко висихають, захищають від плісняви та гниття, мають антибактеріальні властивості та є при цьому нетоксичними. Ціна лаку є прийнятною і залежить від бренду. Серед недоліків важливо вказати на те, що такі лаки в магазині необхідно вибирати з належною підготовкою або за допомогою фахівця, а також мати на увазі, що вони призначені в основному для дерева.
  • Паркетний лак будівельний купити слід для обробки дерев'яних підлог. Його переваги – відсутність запаху, швидке висихання, стійкість до подряпин та відколів. Недолік – ціна: лак цього виду завжди необхідний у великих об’ємах через значущість здійснюваних робіт, і це слід ураховувати.
  • Палубний будівельний лак купити краще для зовнішніх робіт. Його перевага – надійний і довготривалий захист поверхні від вологи. Недолік – використання переважно для вуличної обробки, тому що залишки навряд чи можна буде використовувати в приміщенні.
  • Ґрунтувальний лак купити в Києві рекомендується для підготовки виробів до подальших робіт. Також це лак будівельний, ціна якого нижче, ніж інших матеріалів. Він якісно вирівнює та зміцнює основу, видаляючи найдрібніші нерівності. Мінус полягає в тому, що його не можна використовувати як фінішне покриття.
Переваги та недоліки будівельних лаків

Нанесення та необхідний об’єм лаку

Щоб визначити, який об’єм лаку вам потрібний для виконання робіт, і прорахувати вартість лаку, потрібно звернутися до інструкції конкретного бренду, на основі якої вдасться визначити витрати. Для цього можна звернутися за консультацією до магазину, де ви збираєтеся купити лак у Києві.

Нанесення лаку можна виконувати за допомогою валика, кисті, поролонової губки чи фарбопульта. Головне – йти вздовж волокон і залишати достатньо часу на висихання кожного шару. Тоді результат порадує і вас, і оточуючих, навіть якщо ви є новачком у ремонтних роботах.

Де можна купити лак

Ви можете знайти різноманітні лаки в інтернет-магазині «Євромета». Асортимент, ціни та строки доставки кожного матеріалу забезпечать вам швидкий ремонт, який порадує чудовим результатом.