• uk
 • ru
Каталог
м. Київ

Промислові підлоги

Промислові підлоги – покриття для супернавантажень

Промислова підлога – це надміцне покриття, яке використовується у виробничих, технічних і господарських приміщеннях. Головна вимога – підлога має витримувати високі механічні навантаження.

Що таке покриття «топінг»?

Найпоширеніший тип промислової підлоги – бетонне покриття. Бетон – високоміцний матеріал, проте при значних механічних чи ударних навантаженнях таке покриття починає поступово кришитися та руйнуватися. Продовжити строк його служби допомагає топінгове покриття підлоги.

Топінг – це спеціальний зміцнювач бетону, який зберігає структуру підлоги, підвищує його міцність, зносостійкість і тим самим продовжує строк служби покриття. Це суха суміш на основі портландцементу, закріплювачів, пластифікаторів ы барвників. Якісний топінг для бетонних підлог включає в себе мінімум шість додаткових присадок, які покращують робочі характеристики покриття, наприклад водовідштовхувальні та протиморозні добавки.

Переваги топінгових підлог

Найкращі аргументи на користь топінг-підлог – це їх переваги:

 • міцність до механічного впливу, ударних навантажень, вібрацій;
 • відсутність бетонної крихти і пилу;
 • стійкість до низьких та високих температур;
 • простота у догляді за поверхнею;
 • вологостійкість;
 • гладенькака рівна підлога;
 • доступна вартість бетонних підлог;
 • довговічність – понад 15 років експлуатації;
 • естетичний вигляд завдяки мінеральним барвникам у складі, колір яких не змінюється з часом.

Якщо передбачається використання топінгу для підлоги при контакті з хімічно агресивними речовинами, рекомендуємо купити суміш із спеціальним складом.

Сфери застосування промислових підлог

Бетонна промислова підлога, «тюнінгована» спеціальним топінгом, – популярне рішення для таких об'єктів:

 • заводських цехів;
 • складів з використанням вантажної техніки;
 • критих паркінгів;
 • торговельно-розважальних комплексів;
 • вокзалів, аеропортів, інших об'єктів, де є пішохідні зони з інтенсивним рухом;
 • лікарень;
 • морозильних приміщень;
 • виставкових залів;
 • великих офісних центрів.

Топінгові підлоги має сенс робити там, де передбачається підвищене навантаження на бетонну основу. Якщо замовляти будівельні матеріали в «Єврометі», то не має значення, де потрібно зробити промислову підлогу, у Києві чи в ангарі за тисячу кілометрів від столиці, – ми надсилаємо замовлення по всій Україні.

Види та вибір топінгових підлог

Види та вибір топінгових підлог

Топінг для промислових підлог відрізняється залежно від добавок у базовому складі. Розглянемо три популярні види покриттів і специфіку їх застосування:

 1. Кварцові топінгові підлоги: у складі – портландцемент, кварц, пластифікатори та пісок. Підвищує міцність бетонної основи в 1,5 раза – від 30 МПа. Топінги для бетону з мінеральною крихтою використовуються при середніх навантаженнях, наприклад на складах, у навчальних закладах, ТРЦ. Кварцові промислові підлоги – найпопулярніший і найдоступніший за ціною варіант.
 2. Корундові підлоги: наповнювач з крихти корунду робить бетон удвічі міцнішим – понад 50 МПа. Топінг (зміцнювач) для бетону використовується при виготовленні покриттів, по яких їздитиме техніка та де є важке обладнання: у спортивних центрах, аеропортах, на вокзалах, складах тощо. Крім наявності експлуатаційних переваг, матові топінгові підлоги виглядають дуже презентабельно, і ціна у них нормальна.
 3. Металізовані промислові підлоги: найміцніші (70–95 МПа). Використовуються для покриттів з найвищим фізичним, вібраційним та ударним навантаженням. Наповнювач – металева стружка, яка пройшла антикорозійну обробку. Топінг для бетонної підлоги витримує падіння вантажу вагою 20 кг з висоти 1 м, масивне обладнання, рух важкої техніки. Для громадських будівель металізована бетонна підлога не використовується – нераціонально: немає таких навантажень, а ціна покриття висока.

Нанесення топінгу на бетонну підлогу

Укладання топінгу – процес нешвидкий і досить складний, але якщо промислову наливну підлогу зроблено за всіма правилами, то й через роки експлуатації вона буде як нова. Зазвичай топінгове покриття укладається на свіжу основу через 3–7 годин після заливання бетону. Перепад висот базового покриття не повинен перевищувати 5 см. Оптимальні умови для укладання: температура – +23°С, вологість – 50%.

Поетапне нанесення топінгу:

 1. Висипати бетонний топінг (65% від загальної кількості матеріалу) та розрівняти по підлозі. Для рівномірного розподілу суміші застосовують спеціальні візки, вручну робити промислову бетонну підлогу неефективно.
 2. Після того, як топінг вбере вологу і потемніє, можна починати затирання затиральною машиною.
 3. Коли на поверхні залишається заглиблення в 1 мм при натисканні, висипати залишок зміцнювача і розподілити його по поверхні.
 4. Фінішне затирання проводиться машиною зі шліфувальними лопатями. В результаті виходить гладенька бетонна підлога.
 5. Нанести розпилювачем кюринг – покриття, яке потрібне для нормальної гідратації бетону.
 6. Через 2–3 дні зробити деформаційні шви, щоб топінгова бетонна підлога не розтріскалася в процесі усадки.
 7. Шви заповнити герметиком, і через 3–4 тижні топінгова підлога готова до експлуатації.

Як купити топінгові підлоги в «Єврометі»

У нашому магазині можна купити промислову наливну підлогу на кварцовій чи корундовій основі. Сухі суміші продаються в мішках по 25 кг. Вам потрібно вибрати топінг для бетону, указати кількість матеріалу та оформити замовлення на сайті «Євромета». Бажаєте промислові підлоги в Києві купити оптом – для вас діятиме спеціальна послуга: виїзд наших співробітників на об'єкт, підбір і розрахунок кількості необхідних матеріалів на місці.

Ціна топінг-покриття

Замовляючи топінгові бетонні підлоги в «Єврометі», ви заощаджуєте кошти: ми пропонуємо одні з найкращих цін в Україні. Для оптових покупців вартість ще нижча на 10–20%. Оплата здійснюється зручним для клієнта способом: готівкою, карткою, за безготівковим розрахунком для юридичних осіб.

Купити топінг для бетону на сайті «Євромета» – найкраще рішення для тих, хто цінує час, якість і гроші!