• uk
 • ru
Каталог
м. Київ

Бренди

CeresitMonicolorPoliminSniezkaSoudal

Лакофарбові матеріали

Без сучасних лакофарбових матеріалів ремонт і будівництво неможливі. Зовнішні та внутрішні роботи потребують захисту від пошкоджень і від вологи. А ще важливою є естетика, щоб результати по-справжньому тішили. Навчимося розбиратися в матеріалах разом?

Без сучасних лакофарбових матеріалів неможливо уявити ані будівництво, ані перший ремонт у вашій новій квартирі, ані оновлення улюблених стін. Ось чому так важливо розібратись, якими ж бувають лакофарбові вироби, і вибрати саме той, що влаштує вас за всіма характеристиками.

Що таке ЛКМ

Промислові лакофарбові матеріали, або просто ЛФМ, – це продукти особливого призначення. Незважаючи на високі естетичні показники, їх головна функція – захист основи від несприятливих факторів.

Інтернет-магазин лакофарбових матеріалів представляє різноманітний асортимент промислових ЛКМ з особливими характеристиками. Щоб розібратися в них, зазирніть у каталог лакофарбових матеріалів у магазині «Євромета», поставте всі хвилюючі запитання на консультації та отримайте вибрані лакофарбові матеріали оптом чи в роздріб із швидкою доставкою по Києву та всій Україні.

Що таке ЛКМ

Де використовуються лакофарбові матеріали

Купити лакофарбові матеріали потрібно для створення захисної плівки на металевих виробах. Рідкі або порошкоподібні лакофарбові матеріали, нанесені на поверхню, після затвердіння здатні запобігти дії вологи, перепадів температур і хімічних речовин. Також деякі лакофарбові будівельні матеріали здатні створювати на поверхні декоративний ефект.

Як купити лакофарбові матеріали: обсяги та види

Здійснюється продаж лакофарбових матеріалів у сухому чи рідкому вигляді. Сухі суміші необхідно розводити водою у правильній пропорції. Продаж ЛФМ у рідкому вигляді здійснюється у спеціальних відерцях різних об’ємів (вагою від 1 до 15 кг), а також в аерозольних балонах.

У спеціалізованих будівельних магазинах ЛФМ, таких як «Євромета», можливі не тільки реалізація вроздріб, а й продаж ЛФМ гуртом. Купують ЛФМ гуртом не тільки для промислових будівель, а й для облаштування житлових будинків. Разом із чудовим асортиментом, правильними умовами зберігання і тривалими строками придатності продуктів – це ще один стимул звернутися не на будівельний ринок, а саме до магазину лакофарбових матеріалів.

Лакофарбові вироби купити можна кількох видів:

 • Лаки – це смолисті розчини в різних розчинниках. Після затвердіння вони утворюють міцну плівку, яка добре захищає основу від впливу агресивного середовища, у тому числі навіть хімічних речовин. Поділяються лаки з урахуванням причини висихання: через випаровування розчинника або через окислювальну полімеризацію. Також ці матеріали лакофарбові поділяються на термореактивні та термопластичні. В основному це прозорі суміші без наповнювачів і пігментів.
 • Фарби – це суміш наповнювача та пігменту, що утворює після висихання однорідне непрозоре покриття у вигляді плівки. Фарбу можна наносити безпосередньо на матеріал чи на основу, які покриті ґрунтувальною сумішшю. Вартість лакофарбових матеріалів відрізняється залежно від їх типу: це акрилова, алкідна, силіконова, олійна тощо.
 • Емаль являє собою суміш із лаку та пігменту. Внаслідок нанесення отримується непрозора склоподібна плівка, структурна чи фактурна (рельєфна). Це лакофарбові матеріали, ціна яких є досить доступною, вони підходять і для зовнішніх, і для внутрішніх робіт. Ось чому фахівці часто вирішують купити ЛФМ цього виду для виконання багатьох завдань.
 • Ґрунтовка – плівкоутворювальна речовина, що здатна забезпечити надійне зчеплення оброблюваної поверхні та фінішних покриттів. Також ґрунтовка відповідає за вирівнювання стін. Ціни на лакофарбові матеріали цього виду максимально доступні.
 • Шпаклівка – порошкова чи пастоподібна суміш плівкоутворювальних речовин, наповнювачів і пігментів. Її застосовують для заповнення тріщин та інших дефектів поверхонь перед фарбуванням.

Лакофарбові вироби: переваги та недоліки

Можна впевнено стверджувати, що основні лакофарбові матеріали мають безліч переваг. Те, що об'єднує різні види ЛКМ, – це:

 • результат – гладенька поверхня, завдяки чому пил і бруд стають менш помітними при появі;
 • помірна гнучкість, це особливо важливо при покритті металу, що розширюється при коливаннях температури;
 • стійкість до механічних пошкоджень: тертя, ударів, подряпин;
 • волого- та вітрозахисні характеристики;
 • відсутність розтріскування;
 • довготривале збереження кольору;
 • покривність;
 • економічність.

Недоліками можуть бути висока вартість і недостатність перерахованих характеристик. Про це можна докладно дізнатись, ознайомившись із складом конкретної суміші та відгуками, а також отримавши консультацію при покупці.

Лакофарбові вироби: переваги та недоліки

Лакофарбові будівельні матеріали: нанесення

Наносити лаки, фарби, емалі, ґрунтовки та шпаклівки необхідно за допомогою відповідних інструментів: шпателів і валиків, губок та фарбопультів, а також із використанням спеціальних трафаретів, після певної підготовки (наприклад, фарба наноситься на ґрунтовку та шпаклівку). Все залежить від зернистості основи, матеріалу покриття та від самого лакофарбового виробу.

Брендові лакофарбові матеріали в Києві ви можете вибрати просто зараз у спеціалізованому магазині «Євромета», орієнтуючись на особливо актуальні для вас характеристики. У нас ви також можете купити лакофарбові матеріали гуртом.