• uk
 • ru
Каталог
м. Київ
Поки на сайті в цій категорії немає товарів. Але наш менеджер обов'язково перевірить наявність на складі та додасть все необхідне у Ваше замовлення.

Телефонуйте нам на гарячу лінію 0 800 500 182 або за номером Вашого міста

Емалі

І в зовнішніх, і у внутрішніх роботах вам не обійтися без універсальної фарби-емалі. Якою вона буває, чи є в неї недоліки? Як використовувати її переваги максимально? І чому саме її часто рекомендують професіонали?

Внутрішні та зовнішні роботи в будинку неможливо уявити без використання акрилових емалей. Фарба-емаль використовується для фарбування багатьох матеріалів і має цілий ряд переваг, про які слід знати новачкові в ремонті.

Що таке емаль

Емаль, або емальована фарба, – це непрозора речовина, яка рівно лягає на різні матеріали, захищаючи та покриваючи їх естетично й надовго. Емаль – універсальна фарба для зовнішніх та інтер'єрних робіт, відшукати її можна як у відерці, так і в балончику для зручного розпилювання.

Перш ніж купити фарбу-емаль, крім способу нанесення необхідно визначитись і з іншими характеристиками, які залежать від виду ваших робіт:

 • суміш може бути на водній основі чи на основі органічного розчинника;
 • емаль (фарба) випускається для зовнішніх і внутрішніх робіт;
 • фактура може бути матовою, напівглянсовою та глянсовою (блискучою);
 • деякі емалі можна мити;
 • швидкість висихання – показник, на який слід орієнтуватися залежно від обсягу роботи та вашої вправності;
 • витрати різних емалей також відрізняються.
Що таке емаль

Де використовується фарба-емаль

Професіонали не просто так активно закуповують емаль оптом: це речовина, яка стане в нагоді для нанесення на різні матеріали:

 • дерево;
 • метал;
 • натуральний камінь;
 • штучні матеріали.

Щоб розібратись, яка саме емаль будівельна підходить для фасаду чи фарбування батарей, для меблів чи для ванн, варто ознайомитися з характеристиками конкретного продукту. Вартість емалі – не основний показник, за яким її слід вибирати, адже докладно описані властивості дадуть вам чітку характеристику використання. Крім того, недорога емаль іноді може зрівнятися за якістю нанесення та естетикою результату з більш дорогою брендовою. Головне – вибирати свідомо. Також можна зупинитися на універсальних варіантах.

Емаль універсальна: види та об’єми

Основні різновиди емалі – це акрилова та алкідна. Алкідна емаль – універсальна, ціна її при цьому нижча, ніж акрилової.

Продукти можна зустріти розфасованими у відерця (ціна на фарбу-емаль у цьому випадку розраховується за літр) чи у зручні балончики для розпилення. Переваги балонного варіанта є очевидними, але значний недолік такого продукту – це витрати. Вони точно виявляться більшими через нещільне й неакцентоване розпилення.

Що важливо знати про відмінності видів емалі:

 • Алкідною емаллю користуються частіше, ніж акриловою, завдяки різноманітності яскравих відтінків і можливості створити унікальний дизайн інтер'єру та екстер'єру. Також це емалева фарба, ціна якої завжди вигідна, а різноманітність відтінків дозволяє експериментувати й розширювати горизонти планування при ремонті та будівництві (можливо, вам підійде перламутрова). Крім того, саме алкідна фарба – це універсальний продукт. Тож за необхідності створити акценти чи облагородити весь будинок ззовні та всередині ви завжди можете купити фарбу-емаль гуртом.
 • Акрилова емаль, ціна за 1 кг якої вища, виправдовує свою вартість довговічним і надійним результатом, рівним щільним покриттям, яке триматиметься роками. Сохне така суміш швидше і може використовуватися не тільки в домашніх роботах, а й у промисловому інтер'єрі, при розмітці доріг та в безлічі інших кейсів. Це емалева фарба, купити яку рекомендують для отримання стійкого результату, оскільки вона не боїться вологи. Єдиний недолік оздоблювального матеріалу, крім вищої ціни, – це більш приглушені відтінки, які універсально підходять для багатьох робіт, але не завжди дозволяють підкреслити стиль приміщення чи екстер'єру.

Як купити фарбу-емаль, знаючи її переваги та недоліки

Отже, ви ознайомилися з характеристиками різних фарб-емалей. У них є спільні переваги:

 • універсальність: підходять для різних поверхонь і можуть наноситися різними способами;
 • простота нанесення: емаль не потребує нанесення безлічі шарів і швидко висихає;
 • чудова покривна здатність як в екстер'єрі, так і в інтер'єрі;
 • стійкість до утворення тріщин і стирання навіть у складних умовах експлуатації (при значній вологості та перепадах температур).

Недоліком емалі можна назвати лише її пожежонебезпечність. Лак у складі оздоблювального матеріалу робить емаль схильною до швидкого займання. Тому фарбу рекомендується використовувати тільки в умовах, за яких ризик займання зведено до мінімуму.

Як купити фарбу-емаль, знаючи її переваги та недоліки

Нанесення емалі

По-перше, потрібно точно знати швидкість висихання вашого продукту і виходити з цього, коли вирішуєте: за фарбуванням візьметеся ви чи довірите роботу професіоналам.

По-друге, нанесення емалі з балончику не потребує особливої підготовки, а для звичайної емалі у відерці знадобиться якісний валик. Проте головне – потрібно стежити за часом: нанести додатковий шар там, де він необхідний, ви завжди зможете, а от вирівняти початковий після його висихання виявиться не так уже й просто. У будь-якому випадку варто спробувати й навчитися: завдяки прекрасним властивостям оздоблювального матеріалу така робота вас обов'язково захопить і порадує.

Купити фарбу-емаль у Києві, отримавши перед покупкою детальну консультацію, ви можете просто зараз у спеціалізованому інтернет-магазині «Євромета» з доставкою по Києву та всій Україні.