• uk
 • ru
Каталог
м. Київ
Поки на сайті в цій категорії немає товарів. Але наш менеджер обов'язково перевірить наявність на складі та додасть все необхідне у Ваше замовлення.

Телефонуйте нам на гарячу лінію 0 800 500 182 або за номером Вашого міста

Кріплення для гіпсокартону

Без гіпсокартону не обходиться жодний ремонт. Він скрізь: на стінах, підлогах і стелях. Але як і на що він кріпиться? З нашої статті ви дізнаєтеся все про кріплення для ГКЛ: їх види, розміри, застосування, плюси, мінуси і навіть секрети монтажу.

Ані дизайн житлових, ані оформлення громадських приміщень нині не обходяться без застосування гіпсокартону. Він у найкоротші строки та за невеликі кошти дозволяє кардинально змінити вигляд приміщення. Ось тільки щоб сформувати каркас, просто необхідні різноманітні елементи кріплення гіпсокартону.

Що таке кріплення у гіпсокартон?

Кріплення для гіпсокартону – це деталь певної форми, яка залежно від використовуваного профілю ГКЛ дозволяє правильно і безпечно оформити і змонтувати каркас гіпсокартонної конструкції.

Де використовується кріплення гіпсокартону?

Де використовується кріплення гіпсокартону?

Система кріплення гіпсокартону має гарантувати безпечне та надійне оздоблення стін, підлоги та стелі. Ось чому так важливо вибирати лише якісне кріплення під гіпсокартон і не економити, адже недосконала технологія кріплення гіпсокартону означає великий ризик обвалення конструкції, а отже – загрозу здоров'ю та навіть людському життю.

В інтернет-магазині «Євромета» ви зможете купити кріплення для гіпсокартону від популярних і надійних брендів, оптом та в роздріб. Ви будете забезпечені детальною консультацією на етапі оформлення замовлення, а головне – з розкішного асортименту підберете таке кріплення по гіпсокартону, яке дійсно вас влаштує, та отримаєте його у найкоротші строки з доставкою по Києву та всій Україні.

Кріплення в гіпсокартон: розміри та види

Існує безліч варіантів, у яких випускається кріплення для гіпсокартону. Так, кріплення для ГКЛ забезпечують фіксацію та допомагають зводити конструкції різної складності.

Найбільш затребувані кріплення на гіпсокартон для каркасу – це:

 • Анкерний підвіс – кріплення під гіпсокартон, що з'єднує стелю з основним (CD) профілем.

 • Прямий підвіс – кріплення по гіпсокартону, яке використовується для підвісних стель, у тому числі в домашніх умовах.

 • Дворівневий з'єднувач – для перпендикулярного з'єднання профілів на різній висоті. Часто використовується в торговельних центрах і кафе.

 • Кутовий з'єднувач – кріплення для ГКЛ при облаштуванні кутів.

 • Кріплення до гіпсокартону «Краб» – для хрестоподібного монтажу профілів на одному рівні.

 • Подовжувач – кріплення гіпсокартону, яке нарощує недостатню довжину профілю.

Важливо також сказати про дюбелі. Це кріплення ГКЛ до стіни, яке безпосередньо вкручується в гіпсокартон. Можна знайти моделі з діаметром від 3 до 10 мм та довжиною від 12 до 260 мм. Це просте і зручне кріплення гіпсокартону до стіни, яке добре переносить навантаження та непомітно слугує роками.

Ось основні види кріплення для гіпсокартону цього виду:

 • Driva – дюбельне кріплення гіпсокартону на стіну із пластику чи металу. Кріпиться воно в заздалегідь підготовлений 6-міліметровий отвір, позбавляє від необхідності займатись обладнанням вільного простору за ГКЛ і має дуже доступну вартість.

 • Molly – кріплення для гіпсокартону до стіни, що потребує наявності 8-міліметрового отвору, у який щільно вставляється дюбель без прокручування анкером. За допомогою гвинта і шуруповерта він щільно притискається до основи, легко демонтується та витримує навантаження до 40 кг. Щоправда, це кріплення для гіпсокартону, ціна якого є помітно вищою.

 • «Метелик» – спрощена версія «Моллі»: правда, це кріплення гіпсокартону витримує навантаження до 28 кг.

 • «Цвях» – призначається для стаціонарного кріплення без можливості демонтажу. Це кріплення в гіпсокартон підходить для монтажу карнизів, дверних отворів і плінтусів, виготовляється з нейлону, пластику та металу. Ціна кріплення для профілю гіпсокартону з металу завжди є вищою.

Переваги та недоліки кріплень для гіпсокартону

Щоб зрозуміти, які недоліки має певне кріплення до гіпсокартону, необхідно звернутися до його характеристик. Одне кріплення на гіпсокартон не витримує значних навантажень, інше використовується специфічно для певного виду профілів. Третє кріплення в гіпсокартон може мати вищу ціну, ніж ви очікували.

Насправді головне – щоб були дотримані всі прописані характеристики. Тоді жодна з них не здасться вам мінусом, якщо це якісний брендовий виріб із пристойним строком служби та чудовими відгуками.

Про переваги, які має надійне кріплення напрямних для гіпсокартону, важливо сказати окремо. Це:

 • точність форми та однакові розміри кожної одиниці;

 • нуль корозії;

 • нуль зазублин або задирок на площині металу;

 • достатня товщина металу (від 4 мм);

 • скорочення часових витрат на монтаж;

 • компенсація вібраційних навантажень;

 • підвищення жорсткості каркасу;

 • полегшення процесу монтажу.

Монтаж кріплення для гіпсокартону

Монтаж кріплення для гіпсокартону

Якщо ви вирішили купити кріплення для гіпсокартону певного виду, то напевно ознайомилися з його характеристиками, оцінили його сумісність із вашими профілями і готові дотримуватись інструкцій для кожної моделі. Монтаж дюбелів легко здійснюється самотужки, а ось кріплення для каркасу краще довірити фахівцям.

Кріплення для гіпсокартону, яке є найактуальнішим і таким, що зацікавило саме вас, купити ви можете оптом і в роздріб в інтернет-магазині «Євромета» за найкращими цінами і з доставкою по всій Україні.