• uk
 • ru
Каталог
м. Київ

Бренди

29+ брендів
BrilliantCewoodDONNKnauf Ceiling SolutionsKraftVentatecМехбуд

Розрахунок матеріалів для гіпсокартонних систем

Допоможемо з підбором продуктів, аналогами, умовами, розрахунками та всім, що ще потрібно

Підвісна стеля

Все частіше під час ремонтних робіт в приміщенні встановлюють підвісну стелю. Це конструкція, яка кріпиться до верхньої основи і має, як правило, проміжок між основною стелею і конструкцією. В отриманому вільному просторі зручно ховати комунікації, можна також заховати різні дефекти і нерівності основної стелі. Дизайн інтер'єру виходить більш естетичним, можна підкреслити задуманий стиль інтер'єру і швидко це втілити в дизайні приміщення. Підвісна стеля ще використовується, коли потрібно поліпшити акустичні властивості приміщення.

Різновиди підвісних стель.

Стелі підвісної типу розрізняються за видами:

 • модульні або касетні стелі - це окремі модулі в різних кольорах, рельєфах, типах поверхні. Іноді замість окремих елементів вбудовують спеціальні світильники, існують навіть такі, що можна монтувати замість профілю. Касетні модульні конструкції застосовують для декору і зонування приміщення;
 • рейкові стелі - надійні металеві рейки, які відрізняються тривалим терміном використання, органічно впишуться в приміщення, де потрібно створити вишукану атмосферу;
 • панельні або острівні - цей вид обробки стелі дуже популярний серед архітекторів. З його допомогою можна створити за короткий час необхідну конструкцію; грильято - незвичайна будова - безліч осередків. Така модель виглядає легко і повітряно. Часто використовують для створення візуально більшого об'єму приміщення;
 • армстронг - відрізняється лаконічним дизайном, зазвичай використовують в офісних приміщеннях. Крім цього, з його допомогою можна приховати будь-які нерівності стельового покриття, а також комунікації, які зручно провести по стелі.

Як здійснюється монтаж підвісної стелі?

Незалежно від того, який вид виробу був обраний, головне при здійсненні монтажу - плити для підвісної стелі кріпляться до каркасу, а він до чорнової стелі. Відмінність полягає лише в конструкції каркаса.

Перш ніж приступити до процедури можнажу будь-якого з видів підвісної стелі, знадобиться виконати підготовчі роботи. Для цього потрібно:

 1. Підготувати стелю. Йдеться про усунення щілин, тріщин та інших дефектів, щоб в подальшому не було тепловтрат. Знадобиться також утеплити стелю і провести звукоізоляцію.
 2. Прокласти інженерні комунікації. Цей етап передбачає установку вентиляції і розведення проводки для електроприладів.

Після того як стане відомо, скільки матеріалу потрібно для проведення необхідних робіт, можна перейти до монтажу підвісної стелі. Процес буде відрізнятися в залежності від обраного виду стелі і додаткового декору.

Переваги підвісних стель.

Підвісні стелі мають ряд переваг.

До переваг належать:

 • універсальність застосування
 • багатий вибір матеріалів, кольорів і фактур
 • простота установки
 • зручність у розташуванні комунікацій, розміщених на стелі
 • можливість поєднувати стельове покриття з освітлювальним обладнанням

Чому варто купувати у нас?

Купити підвісну стелю в Києві і інших містах України можна в нашому інтернет-магазині. Все, що необхідно для її монтажу, підкажуть наші фахівці по телефону або в повідомленні месенджерів. Співробітники допоможуть вибрати оптимальний варіант для вашого приміщення і завдань. Щоб дізнатися попередню кількість матеріалів, можете скористатися на сайті онлайн-калькулятором.