• uk
 • ru
Каталог
м. Київ

Фарби фасадні

Зустрічають за вбранням. І за фасадом. Ось чому він має виглядати ідеально і в першу чергу тішити своєю свіжістю та стилем особисто вас. Тут і знадобиться спеціальна фасадна фарба. Як її вибирати й на якій зупинитися – дізнаєтеся просто зараз.

При будівництві будинку чи оновленні рідних стін хочеться, щоб фасадна фарба лягала саме так, як ви очікуєте, створювала ту атмосферу в екстер'єрі, яку ви собі уявляли, а головне – трималася роками, незважаючи на погоду та зміну сезонів. Крім того, зовнішні стіни бачать усі, і хочеться з їх допомогою підкреслити власний стиль. Ось чому фасадна фарба для будинку – це так важливо.

Що таке фасадна фарба

Якщо для інтер'єрних фарб важливими є низька токсичність і відтінок, який би не переключав на себе увагу з обстановки, то фарба для фасаду будинку має зовсім інші характеристики. Так, фарба для фасадних робіт може бути досить яскравою, а можливе зниження екологічності пов'язане з характеристиками міцності покриття, стійкості до вологи та перепадів температур. Наносити її так само безпечно, як і фарбу для приміщень, але вона слугуватиме навіть довше.

Де використовується фарба для зовнішнього фасаду

І житловим, і комерційним приміщенням просто необхідне індивідуальне оформлення. Для захисту будівлі та для естетики застосовується саме зовнішня фасадна фарба. З її допомогою можна розставляти акценти і навіть створювати справжні шедеври: полотном талановитого художника стане ціла зовнішня стіна. Фірми можуть підібрати корпоративні кольори, а домовласники – улюблені сімейні відтінки, які дозволять облаштувати їхнє житло на власний смак.

Фарба для фасаду будинку: кольори, обсяг, види

Сучасна палітра кольорів для фарбування фасаду будинку налічує вражаючі 20 000 відтінків, тож ви точно зможете знайти те, у що закохаєтеся. Палітра фасадних фарб у кожного виробника своя, і важливо орієнтуватися не тільки за відтінком, а й за об’ємом, видом і характеристиками.

Купити фарбу для фарбування фасаду будинку можна у зручних відерцях вагою від 1 до 14 кг. Завдяки економічним витратам і тривалому слугуванні вартість фарби за 1 кг виявляється більш нижчою, ніж здається спочатку, тож ціна фасадної фарби для зовнішніх робіт – не основний критерій вибору оздоблювального матеріалу.

Фарба для фасаду будинку: кольори, обсяг, види

Головне – визначитися з видом продукту, адже від його характеристик залежить результат у конкретному випадку. Отже, можна купити фасадну фарбу для зовнішніх робіт кількох основних видів:

 • Акрилова фарба є паропроникною, стійкою до вологи та лугів, забезпечує гідний повітрообмін мурування, економно витрачається та не вигорає на сонці. Купити фарбу для фасадних робіт цього виду рекомендується для цегляних стін: на них вона зберігатиме первинний вигляд до 10 років. Популярність її пов'язана ще і з тим, що це фарба зовнішня фасадна, ціна якої порівняно невисока. При цьому вона створює приглушені матові відтінки, які радуватимуть вас роками.
 • Силіконова фасадна фарба для зовнішніх робіт має ще більш високі показники паропроникності, чудово захищає стіни від вологи, стійка до механічних пошкоджень і впливу ультрафіолету. За рахунок таких характеристик виходить фарба для фасадних робіт, ціна якої майже на половину вища за вартість акрилового матеріалу. Також це фарба для фасаду будинку, кольори якої найбільш різноманітні, а використовувати її можна на різних поверхнях, включаючи піно-та газобетон, цементно-вапняну штукатурку. Силіконова фарба для фасадів будівель впевнено слугуватиме 10–12 років: рівно стільки, щоб ви встигли захотіти змінити відтінок на новий.
 • Алкідна фарба виготовляється на основі спеціальної смоли та потребує додавання розчинника перед початком робіт. Купити фарбу для фасаду будинку такого типу варто для захисту стін від плісняви, грибка та паразитів. Це чудовий варіант для дерев'яних поверхонь. Щоправда, вона зчіпляється з поверхнею не так добре, як решта, і швидше вигорає на сонці.
 • Епоксидна фарба для зовнішнього фасаду характеризується прекрасною адгезією, але потребує додаткового захисту від вологи.
 • Олійна фарба для фасадів будинків найменш популярна сьогодні через нестійкість до опадів та ультрафіолету, слабке зчеплення з мінеральними поверхнями, а також ризик загоряння під час транспортування. Плюс полягає в тому, що це недорога фарба.

Продаж фасадної фарби здійснюється навіть на будівельних ринках, але буде набагато краще, якщо:

 • зазирнути до готового каталогу фасадних фарб конкретного виробника та дізнатися, яка в нього представлена палітра фарб для фасаду будинку та які є в наявності фасадні фарби для будинку;
 • отримати докладну консультацію про те, які характеристики має фасадна фарба, кольори якої сподобалися вам найбільше;
 • дізнатися точну вартість фасадної фарби та розрахувати правильні витрати ще до купівлі;
 • отримати замовлення з доставкою по Києву та всій Україні.

Усе це максимально легко і приємно здійснити у спеціалізованому інтернет-магазині «Євромета».

Фасадна фарба для зовнішніх робіт: переваги та недоліки

Розглядаючи окремо різні оздоблювальні матеріали для фасаду, можна переконатися, що в кожного є переваги й недоліки. В цілому ж можна відзначити значні плюси більшості матеріалів:

 • стійкість до сонячних променів;
 • стійкість до погодних умов, перепадів температур і вологи;
 • паропроникність, важлива для збереження властивостей будівельного матеріалу: завдяки їй конденсат майже не утворюється, а отже, у будинку не з'явиться грибок;
 • економічні витрати, які легко розрахувати за даними на упаковці: для пористих поверхонь збільшуються, а для гладеньких зменшуються;
 • висока швидкість висихання, навіть якщо фарба для фасаду наноситься у 2-3 шари;
 • найширша палітра кольорів фасадної фарби.

Недоліки, які може мати фарба для фасаду будинку: ціна, низький рівень адгезії, відмінності в консистенції та рівномірності нанесення шарів (тобто на одній стіні фарби схожого відтінку, але від різних брендів, можуть «не вжитися»).

Фасадна фарба для зовнішніх робіт: переваги та недоліки

Нанесення фасадної фарби

Вам вирішувати: довіряти нанесення фарби фахівцям чи займатися цим самостійно. За рахунок простоти використання практично кожний оздоблювальний матеріал для фасаду цілком можна нанести без сторонньої допомоги. Головне – використовувати спеціальні малярні валики з довгим ворсом, щоб повністю покрити зернисту структуру фасаду.
А купити фасадну фарбу в Києві разом із валиками та після детальної консультації ви можете просто зараз в інтернет-магазині «Євромета».