• uk
  • ru
Каталог
м. Київ

Наливні підлоги

Наливна підлога

Ідеально рівна, як скло, підлога, яка слугуватиме десятки років, – це ж просто мрія. Перетворити мрію на реальність допомагає спеціальна будівельна суміш – наливне покриття для підлоги. В інтернет-магазині «Євромета» можна купити суміш, яка самовирівнюється, а ми підкажемо, як вибрати потрібний матеріал.

Нівелір для підлоги: що це таке?

Наливне покриття, або нівелір для підлоги, – це спеціальна будівельна суміш, яку розводять до рідкого стану та якою заливають поверхню підлоги. Маса розтікається та утворює рівне, безшовне, монолітне покриття. Через мінімальну участь у процесі людини цей вид будматеріалів часто називають «підлоги, що саморівняються». Дійсно, за умови дотримання технології ідеальне покриття отримується швидко і без зайвих зусиль будівельників. Суміші використовують для створення основи під ламінат, керамічну плитку, лінолеум або для фінішного покриття у житлових та промислових приміщеннях.

Переваги сумішей, які самовирівнюються

Суміші, які самовирівнюються, є дуже популярними в будівництві та ремонті завдяки очевидним плюсам:

  • рідка підлога швидко твердне: через 3–4 години по поверхні можна ходити, через 1–2 дні – завершувати підлогове оздоблення;
  • покриття не дає усадку;
  • підлога, що самовирівнюється, є безпечною для здоров'я людини;
  • усувають усі нерівності на поверхні, тріщини, перепади висоти тощо;
  • наливна підлога виходить міцною і зносостійкою, витримує значні навантаження;
  • довговічне покриття: строк служби без ремонту становить 30–40 років.

Як вибрати наливну підлогу

Головна умова, щоб «спрацювали» всі ці переваги, – правильно вибрати будівельну суміш. Перед тим, як купити підлогу, що самовирівнюється, потрібно визначити такі моменти:

  1. Тип і специфіку використання приміщення: житлова кімната чи технічне приміщення, температурний режим, вологість тощо;
  2. Умови експлуатації поверхні: взаємодія з агресивними хімічними речовинами, рідинами; механічні навантаження;
  3. З якою метою використовується суміш для наливної підлоги: основний шар чи фінішне покриття;
  4. Початковий стан підлоги, до заливання розчину.

Види сумішей, які самовирівнюються

Суміші розрізняють за основним матеріалом, з якого виготовляється рідка підлога, ціна також залежить від цього. Основні види сумішей, які самовирівнюються:

  • Цементні наливні підлоги: суміш зазвичай використовується для створення основного покриття під подальше оздоблення. Альтернатива стяжці. Розчин наноситься шаром завтовшки 2–6 см. Готова підлога виходить рівною, але шорсткою: для технічних приміщень підійде, для житлових кімнат потрібне фінішне покриття. Цементна підлога, що самовирівнюється, – міцна, довговічна, стійка до вологи і низьких температур, плюс ціна доступна;
  • Гіпсова суха суміш: наливна підлога швидко твердне, що дозволяє робити стяжку підлоги товщиною 1–10 см. Однак така суміш може використовуватися тільки в сухих приміщеннях і як вирівнювальна основа під фінішне покриття через те, що гіпс – гігроскопічний матеріал. Головний плюс гіпсової наливної підлоги – ціна нижча, ніж інших видів сумішей;
  • Полімерні підлоги: еластичні суміші, які самовирівнюються, на основі епоксидних смол, поліуретану, метилметакрилату використовуються для фінішної обробки підлоги. Наносять тонким шаром товщиною 2–5 мм. Наливне покриття виходить гладеньким, ідеально рівним, стійким до агресивних речовин і вологи. Можна використовувати в житлових кімнатах, промислових приміщеннях, санвузлах, кухнях. Якщо порівнювати вартість, то полімерна суміш, яка самовирівнюється, для підлоги за ціною дорожча за гіпсову і цементну.
Технологія роботи з рідкою підлогою

Технологія роботи з рідкою підлогою

Вирівнювання підлоги за допомогою спеціальних сумішей – дуже популярна практика сьогодні. За бажання можна купити наливну підлогу та зробити покриття у своєму будинку самостійно. Головне – підготувати необхідні інструменти і чітко дотримуватись інструкцій з використання рідкої підлоги, указаної на упаковці.

Інструменти для заливання підлоги:

  • лазерний рівень та нівелір;
  • відро або інша містка ємність для замішування розчину;
  • будівельний міксер;
  • ракля – інструмент, яким розрівнюють рідку наливну підлогу;
  • голковий валик, щоб випускати бульбашки повітря з нанесеного розчину;
  • маячки;
  • фарбоступи – спеціальні накладки на взуття, які використовують майстри, щоб пересуватися по приміщенню, коли суміш, яка самовирівнюєься, уже на підлозі.

Етапи вирівнювання підлоги:

  1. Підготовка основи. Перед тим як заливати суміш для наливної підлоги, поверхню потрібно очистити від пилу, сміття і заґрунтувати. На стінки по периметру – прикріпити демпферну стрічку.
  2. Заміс розчину. Кількість води на 1 кг суміші вказано на упаковці. Температура води – 15–20°С.
  3. Заливка суміші. Наливну підлогу, що вирівнюється, наносять швидко, щоб розчин не встиг схопитись і полотно вийшло ідеально рівним. Краще працювати удвох. Важливо наносити суміш суцільним шаром, стежити, щоб не залишилося порожнеч. На цьому етапі використовують раклю та голковий валик.

Фінішну обробку можна проводити, тільки коли наливна підлога, що самовирівнюється, повністю висохне. Найдовше сохнуть цементні розчини – від доби до двох тижнів, усе залежить від товщини покриття. Гіпсові суміші твердіють за 1–2 дні, але важкі предмети можна ставити лише через 10 днів. Швидковисихаюча суміш для наливних підлог готова до подальшого використання через 2–5 годин.

Де і як купити суміші, які самовирівнюються

Найпростіше купити суміш, яка самовирівнюється, для підлоги в інтернет-магазині. Замовляйте потрібні будматеріали в «Єврометі» – заощадите час і гроші: вартість наливної підлоги на нашому сайті вас порадує. Ми працюємо в Києві, а замовлення надсилаємо по всій Україні. Є представництва компанії в Одесі, Тернополі, Харкові та інших містах.

Ціна наливного покриття

Ціна сумішей, які вирівнюються, відрізняється в рази і залежить від виробника, типу і кількості матеріалу в упаковці. В нашому магазині представлено наливні підлоги марок Polimin, Ceresit, «Момент» у мішках по 20–25 кг. Розрахувати остаточну вартість рідкої підлоги можна, коли відомо, скільки і який матеріал потрібний. Хочете зробити підлогу, що самовирівнюється, і шукаєте суміш – звертайтеся, наші консультанти допоможуть підібрати оптимальний матеріал.