• uk
  • ru
Каталог
м. Київ

Ми розуміємо, що, хоча у нас є зручна доставка замовлення адресно та в зручний для вас час, все ж для деяких клієнтів найзручнішим способом отримання замовлення є особистий самовивіз. 

Замовляйте і забирайте!

Щоб зробити цей процес якнайзручнішим для вас, ми пропонуємо наступні можливості:

1. Обирайте зручний час
Виберіть зручний час для самовивозу під час оформлення замовлення на сайті. Ми готові вас обслуговувати відповідно до графіку роботи нашого представництва у вашому місті.
2. Оплата онлайн чи при отриманні
Зекономте час, оплачуйте своє замовлення онлайн. Це дозволить уникнути затримок при самовивозі та швидше отримати необхідні матеріали. Або ж оплачуйте замовлення по факту отримання на місці.
3. Отримуйте сповіщення
Коли ваше замовення буде зібрано, ми відразу ж проінформуємо вас за допомогою текстового повідомлення.
4. Отримайте замовлення дуже швидко і просто
Приїжджайте до нас та скажіть номер вашого замовлення. Видача та розрахунок відбуваються у спеціальній зоні видачі товару. Перевірте чи все вам підходить і ми допоможемо завантажити матеріали до вашого авто.
5. Допомога та заміна
Наші фахівці готові вам допомогти, аби ви були певні, що отримуєте саме ті матеріали, які вам потрібні. Якщо на місці у вас виникли сумніви, наші менеджери проконсультують вас та, якщо треба, зроблять заміну товару.

Нехай ваш будівельний проект пройде легко та успішно! Якщо у вас виникнуть питання або потрібна додаткова інформація, зв'яжіться з нашим відділом обслуговування клієнтів. Дякуємо за те, що обираєте Євромета, ми чекаємо на вас на наших складах!