• uk
  • ru
Каталог
м. Київ

Ласкаво просимо до Євромета! Ми цінуємо вашу роботу і готові надавати ексклюзивні переваги для того, щоб спростити ваші будівельні проекти та зекономити ваш час та кошти.

Наш принцип - будувати відносини з нашими професійними клієнтами на довгий термін завдяки відмінним умовам, розумно підібраному асортименту, професійній підтримці та теплим особистим відносинам.

Переваги роботи з Євромета:

Вищий КПД
Все, на що вам доводилося витрачати свій час та розбиратися, допомагають робити наші онлайн-сервіси чи персональний менеджер (і він робить це швидко!).
Міцніші нерви
Ми пропонуємо якісні оригінальні матеріали з яким не виникає проблем на будмайданчику (а якщо щось раптом виникає – організуємо повернення/заміну без вашого клопоту).
Більший заробіток
Конкурентна ціна на матеріали, особистий дисконт та налагоджені процеси збільшують вашу оборотність.

Отримайте ексклюзивну індивідуальну знижку та пріоритетне обслуговування

Євромета пропонує особливі знижки та умови роботи для прорабів. Повідомте вашому персональному менеджеру про те, що ви професійний замовник і отримайте значний дисконт на замовлення, доступ до сезонних акцій та ексклюзивних пропозицій. Наша команда готова надати вам пріоритетне обслуговування та допомогти у виборі оптимальних рішень для будь-якого будівельного завдання.


Нехай ваші будівельні проекти будуть успішними та ефективними! Реєструйтеся на сайті та отримайте доступ до особистого кабінету, де ви зможете відстежувати замовлення, переглядати історію покупок та отримувати індивідуальні консультації.